MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 13128658
nr 1312 8658
Skänk
2 delar, Med vitrinskåp, Bredd: 103 cm. Djup: 201 cm. Höjd: 43 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:16:09
8/3 20:54:50
9/3 16:00:49